Tüm Yeni MW3 Sezon 1 Yeniden Yüklenen Silahlar

Yeni MW3 Sezon 1 Reloaded silahları nelerdir? Call of Duty: Modern Warfare III Sezon 1’in çıkışından önce geliştiriciler oyuna beş yeni silahın eklendiğini doğruladılar. MW3 Sezon 1’in ilk yarısında XRK Stalker keskin nişancı tüfeği, RAM-7 saldırı tüfeği ve Stormender fırlatıcı Battle Pass aracılığıyla geldi.

Activision, kalan ateşli silahların ilk sezonun ikinci yarısında, yani MW3 Sezon 1 Reloaded’da geleceğini doğruladı. Deneyimsiz olanlar için geliştiriciler, Armoury Kilit Açma mücadelesinde kilidi açılabilir bir ödül olarak HRM-9 SMG’yi ekleyecekler. Aynı zamanda TAQ Evolvere LMG, önümüzdeki haftalık mücadelede de görülecek.

MW3 Sezon 1’deki Yenilikler Yeniden Yüklenen Silahlar – TAQ Evolvere & HRM-9

TAQ Evolvere ve HRM-9, Call of Duty hayranlarının Sezon 1 Reloaded’ın çıkışından sonra oyunda göreceği iki yeni Modern Warfare III silahı olacak. Sezon 1 Reloaded güncellemesi yayınlanmadan önce oyuncuların her iki MW3 silahı hakkında bilmesi gereken her şey:

HRM-9

HRM-9 yakında çıkacak bir hafif makineli tüfektir (Resim Activision aracılığıyla)
  • Temel HRM-9’un kilidi, MW3 ve Warzone Sezon 1 Reloaded’daki Armory Kilit Açma mücadelesi yoluyla açılabilecek.

Yakın mesafe muharebe durumlarında kullanılmak üzere 9 mm’lik bir hafif makineli tüfektir. Anlaşılacağı gibi, HRM-9 etkileyici hareket kabiliyeti ve kullanımın yanı sıra yüksek atış hızı da sunuyor. Bu nedenle, yaklaşan MW3 Sezon 1 Reloaded, agresif bir “kaç ve silahla” oyun stratejisine uygundur. Oyuncular ayrıca HRM-9’u özelleştirmek ve farklı menzilli dövüşlerdeki yeteneklerini ve performansını değiştirmek için silah ustasını kullanabilirler.

TAQ Gelişimi

TAQ Evolvere haftalık mücadelelerden birinde yer alacak
TAQ Evolvere haftalık mücadelelerden birinde yer alacak (Resim Activision aracılığıyla)
  • TAQ Evolvere, Sezon 1 Reloaded haftalık mücadelesiyle açılabilecek.

TAQ Evolvere, hayranların çeşitli dövüş durumlarında kullanabileceği ikinci yeni MW3 Sezon 1 Reloaded silahı olacak. Geliştiriciler, yaklaşan LMG’nin farklı oyun tarzlarına uyum sağlamasına ve ortalamanın üzerinde bir performans sergilemesine olanak tanıyan çeşitli Gunsmith eklentileri ekledi. Üstelik hafif makineli tüfek, Modern Warfare III’te 7.62 veya 5.56’yı ateşleyebilir ve piyade ve topçuları alt edebilir.


Gönderi Görüntülemeleri: 26