Przewodnik po budowie Gauche Adlai i talenty Black Clover Mobile

Rzadkość: SR

Rola: Napastnik

Typ: Technika

Drużyna: Czarne Byki

Gauche Adlai Informacje

Gauche Adlai to postać SR Attacker w grze Black Clover Mobile z gry Black Bulls. Gauche Adlai jest typem Techniki, który jest silny przeciwko postaciom typu Mocy i słaby przeciwko postaciom Zmysłu. Obecnie jest on oceniany jako postać poziomu B, więc możesz używać go w swojej drużynie, dopóki nie zdobędziesz lepszych postaci.

W Black Clover Mobile dostępnych jest wiele różnych elementów wyposażenia, umiejętności, talentów i kombinacji drużyn. Nie wszystkie są świetne dla Gauche Adlai. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do uzyskania najlepszej sylwetki i talentów dla Gauche Adlai.

Gauche Adlai Umiejętności

Odbij Raya

Wystrzeliwuje promień światła z lustra w kierunku wroga, zadając obrażenia. 50% szansy na uruchomienie Dodatkowego Ataku na wrogu, zadając dodatkowe obrażenia w wysokości 30% ATK i MATK.

Refleksja Powstrzymaj się

Wystrzeliwuje promienie światła z kilku luster w stronę wroga, zadając obrażenia. Jeśli ta jednostka ma wzmocnienie, wykonuje dodatkowy atak, zadając wrogowi obrażenia równe 50% własnego ataku i MATK.

Pełne odbicie

Wystrzeliwuje potężny promień światła z gigantycznego lustra w kierunku wroga, zadając obrażenia. Po wylądowaniu CRIT uruchamia dodatkowy atak i zadaje wrogowi obrażenia równe 90% ATK i M.ATK.

Połączony atak

Wykonuje łączony atak z współpracującym magiem, zadając obrażenia wrogowi. Ataki po przyznaniu 30% zwiększonych obrażeń, jeśli wróg otrzymuje ciągłe obrażenia.

Zjednoczony atak

Zadaje obrażenia wszystkim wrogom skoordynowanym atakiem wiązek światła i płomieni. Zapewnia współpracującemu magowi i sobie zwiększony współczynnik CRIT poz. 2 na 2 tury.

Gauche Adlai Budowanie talentów

Talenty ataku:

Ostry umysł: [DMG Dealt] +5%
Zwiększony CRIT DMG: [CRIT DMG] +10%

Talenty obronne:

Zwiększony OBR: [DEF] +20%
Wytrzymałość: Dotacje [DEF] +4% i [CRIT RES] +2% na początku fali. (Łączy się maksymalnie 5 razy.)

Wsparcie talentów:

Szybkość: Daje SP +11, jeśli na początku tury posiadasz mniej niż 2 SP.
Zwiększone DMG RES: [DMG RES] +10%

Gauche Adlai Bieg

W Black Clover Mobile dostępnych jest wiele różnych sprzętów i zestawów i istnieje duża szansa, że ​​nie będziesz mieć żadnego z tych, które polecamy, więc możesz użyć najlepszego sprzętu, jaki posiadasz, z poprawnymi statystykami dla Gauche Adlai, które znajdują się poniżej .

  • Główne statystyki: MATK
  • Podstatystyki: MATK, CRIT RATE, CRIT DMG