One Piece 1104. bölüm Twitter ve Reddit’e spoiler veriyor, ham taramalar ve sızıntılar

Hayranlar, spoiler’ı çıkan One Piece Bölüm 1104 için gerçekten heyecanlı ve ham taramalar yakında Twitter ve Reddit’te yayınlanacak.

Hasır Şapka ekibi savaştaki yerini yeniden kazanmayı başarır. Bunların hepsi, son sürümde başladığı görevleri artık tamamlayan ve muhtemelen yayın heyecan verici sonunun başlangıcını işaret edecek olan Aziz Jaygarcia Satürn’le savaşmaya başlayan Bartholomew Kuma sayesinde. Ham taramalar çok yakında @pewpiece ve @spoilerplus hesaplarında yayınlanacak.

One Piece 1104. bölüm Twitter ve Reddit’te spoiler içeriyor, ham tarama ve sızıntılar

One Piece 1104. Bölüm Spoiler
byu/t3r4byt3l0l Tek Parça’da

X kullanıcısı @pewpiece’den gelen en son sızıntılara göre, One Piece 1104. Bölüm spoiler’ları sayının başlığıyla başlıyor: “Teşekkürler baba.” Jewelry Bonney’in babası Bartholomew Kuma’ya söylediği sözler muhtemelen başlığın ilham kaynağı olmuştur. Bunun bir başka kanıtı da sızıntılarda Kuma’nın ellerini ağlayan Bonney’in sırtına koyduğunu gösteren @pewpiece sanat eserinin yer alması.

Ne olursa olsun spoiler, Kuma’nın yumruğunun heyecan verici bir şekilde Satürn’e düştüğünü belirtiyor. Kuma’yı görmek herkesi şaşırtıyor, ancak Hasır Şapkalar, Koramiraller ve Dr. Vegapunk muhtemelen konunun odaklandığı kişiler. Kuma muhtemelen Satürn’ün suratına yumruk attıktan sonra konuşmasına izin veriyor.

One Piece 1104. bölümde Satürn’ün Kuma’nın saldırısından büyük bir darbe aldığı iddiası bu teoriyi doğruluyor. Edinilen bilgiye göre saldırıda o kadar çok hasar almış ki bir uzvunu kaybetmiş. Ancak değiştirilmiş haliyle bu muhtemelen bir kol veya bacak değil, örümceğe benzeyen uzantılarından biri.

Kizaru, One Piece 1104. Bölüm spoiler’ında yeniden karşımıza çıkıyor

Amiral Kizaru muhtemelen Kuma’nın giriş ve saldırı sesiyle irkilerek uyanır, ancak sonunda iyileşir ve tekrar yürüyebilmektedir. Benzer şekilde, Hasır Şapkalar’a hemen saldırmaya başlar, bu da Luffy’ye yemeği verdiği ve taraf değiştirmeyi planladığı yönündeki spekülasyonlara son vermiş gibi görünüyor. Teorik olarak mümkün olmasına rağmen, Kuma’nın gelişinde Deniz Piyadelerine ihanet etme ihtimali bunu oldukça ihtimal dışı gösteriyor.

Satürn’ün hasar alması Hasır Şapkalara karşı koymaları için ikinci bir şans verdi, bu harika bir haber. Şimdiye kadar, One Piece 1104. bölüm için iddia edilen spoiler bizi eşleşmeler konusunda karanlıkta bıraktı, ancak Luffy ile Kizaru arasındaki rövanş maçı güçlü bir rakip. Bonney muhtemelen hemen kavgaya geri dönmek yerine, fırsatı varken babasıyla biraz vakit geçirmeyi ve birkaç kelime konuşmayı seçiyor.

Spoiler, ürkütücü bir sancıyla “Denizciler Egghead Adası’nı yok etmeye hazırlanıyor” diye ekliyor. Konuşmalarda Deniz Piyadeleri’nin Egghead’e vardıklarında filosunun Buster Call’dan çok daha büyük olduğu gerçeğine özel bir gönderme vardı. Benzer şekilde yayın başlarında Stussy adayı Ohara ile karşılaştırdı ve Egghead’in yakında Buster Call’un hedefi olacağını ima etti. Önceki iddia bunu doğruluyor gibi görünüyor.

One Piece 1104. Bölüm Spoiler
byu/Correct_Permit_6313 inOnePiecePowerScaling

ÜCRETSİZ ÇEVRİMİÇİ OYUNLAR OYNA